Meny Lukk
  • Du har ingen produkter i handlekurven.

Bookingoversikt Tannlege for Haydom

Dental Unit har nå to lokale “dental technicians”, noe tilsvarende norske tannpleiere, ansatt.

Les mer om dette i Kristian Trægdes siste beretning fra Haydom som du finner blant bildebrevene i menyen til venstre.

Ønsker du å arbeide som tannlege på Haydom er vi ydmykt takknemlig for det og formidler mer enn gjerne kontakt mellom deg og sykehuset.

Send oss en mail, men vær klar over at myndighetene krever et gebyr for midlertidig arbeidstillatelse, og på grunn av sykehusets økonomi som for en stor del er fundet på gaver og støtte, betaler alle nå et kost og losji beløp på p.t 25$ dagen. Noe som ikke bør skremme noen fra den fantastiske opplevelsen det er å få være en del av Haydom for noen dager.

English:

Do you wish to work as a volunteer?

Dental Unit now have two local “dental technicians”, something similar Norwegian dental hygienists, employed.
These are more than willing to welcome volunteer dentists that would want to contribute and teach.

Read more about booking, costs and all the wonderful experiences many dentists and students have had by visiting and working at Haydom in the left menu. ATTENTION: Since there are no permanent dentist at Haydom, you must be graduated or bring a mentor to work as a dentist.

Kontakt: jan.thomassen@dentalnet.no eller tlf +47 901 10 692.

facebook_logo
Tannlege for Haydom
www-logo
www.haydom.com

—————————————————————————————————————————-

Booking 2018
1/1 – 31/1 JohnTore Mellingen /tannlege/ spes periodonti og Turid Mellingen sykepleier/tannpleier
turid.mellingen@icloud.com

Februar: Tannlege Kristian Tregde og tekniker i Dental Sør Roald Kragh – kristiantraegde@gmail.com

1-15 august 2018 Tannlege Jeannette Torjesen je-to@online.no

24/9 til 14/10 Tannlege Line Engelstad og Line H. Fielding line@tannengel.no

 

Booking 2017
17. juli til 7. august – Arib Zaidi – Tannlege på Valle TK – arib_zaidi@hotmail.com

Booking 2016
4/1 – 31/1 Elisabeth Sletten og Kristina Alfsvåg Soleng – 2 tannleger – k.a.soleng@gmail.com
21/3 – 15/4 Ingveige Haslemo – Tannlege – ingveigehaslemo@hotmail.com
21/6 til 16/7 2016 Martha Gilje Hindal – Studenter m/mentor Gunnar Kongsnes – martha_h93@hotmail.com
1/8 – 28/8 Arib Zaidi og Katarzyna Nowakowska – 2 tannleger – arib_zaidi@hotmail.com
1/12 til 14/12 Line Omland og Kristian Tregde – 2 tannleger – line_omland@hotmail.com
Booking 2015
14.-28. februar Karianne Olsen og Mari Hammervold marikatrine@yahoo.no
16/6-5/7 Daniel Nordhaug og Annika Magnusson  d_nordhaug@hotmail.com
28/9-11/10 Øystein Jürgen Andresen og Madelen Gretland Olsen post@tannlegeneivektergaarden.no

Booking 2014
10/2 til 10/3 Nora El Shafie, Pietro Giovannini, Theresa Walzer – 3 studenter – theresa.walzer@googlemail.com

6/3 til 28/3 Kristina Mühlstädt, Friederike eißing, Annette Palm – 3 studenter – annette.palm@ymail.com
Alle 6 trengte en tannlege som veileder, den utfordringen tok Berit Seim Jørgensen på strak arm!

18. august til 12. septemberAnn Beate Kittelsen og Jane Fjelland  annkit2@hotmail.com
20. til 31. oktober Eyvind Tronsen, Patryk Daniel Larsen, Vegard H Skogekker  et@tannlege-alstad.no
Ca november Oddbjørn Aas-Lyngby – Tannlege – olyngby@online.no

Booking 2013
7. januar til 11. februar Brittmarie Ruud, Lena Iwansson  egil-omr@frisurf.no
7. februar til 16. februar Ingvild Nysæter ingvild.ny@gmail.com
1. november – 30. november Kristian Trægde kristiantraegde@gmail.com
18. november – 10. desember Line Omland line_omland@hotmail.com

22. desember – 4. januar Maria Steinarson frk.steinarson@gmail.com

25 juni til ca 24 august 08 Wiebke Møller wwmoeller@hotmail.de

1 sept til 15 desember 08 Berit S Jørgensen tireb3@hotmail.com

Slutten av desember 08 til slutten av mars 09 Peter Olstad maolsta@frisurf.no

1 april til 1 juli 2009 Kari Grønnli kari-gro@live.no

4. juli til 22. august 2009 Wiebke Møller wwmoeller@hotmail.de

Oktober 2009 Kari Grønnli kari-gro@live.no

Nov og desember 2009 Oddbjørn Aas Lyngby 90 18 10 36

Booking 2010

Desember 09 til april 2010 Peter Olstad maolsta@frisurf.no

1 april og ut mai 2010 Kari Grønnli 26. juni til 14. august

Wiebke Møller wwmoeller@hotmail.de 1. til 30. september

Kari Grønnli kari-gro@live.no 1. oktober til ca 13. november 2010

Kåre Djubesland k.djupesland@tele2.no 8. nov til 3. desember 2010

Ruth Schneider 1. desember – 1 februar 2011

Peter Olstad maolsta@frisurf.no

Booking 2011

1. februar – 20. mars Gunnar Kongsnes gunnar.kongsnes@breiband.org

21. juni – 11 juli Synnøve Lønning Line Omland Synnove.Lonning@student.uib.no

22. august til 4. september Linda Bomann Alexandra Granberg boman_linda@hotmail.com

3. oktober til 21. oktober Anne-Marthe Blindheim Janita Dybdal Ingeborg Lunde anne-marthe.blindheim@mrfylke.no

1. november til 15. desember Line Engelstad Kristian Tregde linengel@online.no kamel102@hotmail.com

Desember Oddbjørn og Lillian Aas Lyngby olyngby@online.no

Booking 2012

1. januar til 31. mars Peter Olstad maolsta@frisurf.no 2. juli til 28.juli

Per Bådshaug per.baadshaug@hotmail.no
Bådshaug ble dessverre forhindre i å reise, så tannlegestudentene:

August Vincent Stray, Caroline Løvestad Næss og Ane Ribe dro allene. Kontakt ercarolineln_88@hotmail.com

18. september til 28. oktober Kari Grønnli og Berit S. Jørgensen kari-gro@live.no

1. november til 16 desember Peter Olstad molstad@frisurf.no