Minicart 0
  • Du har ingen produkter i handlekurven.

Servicesenteret hjelper deg

I vårt servicesenter finner du tre serviceinnstilte og dyktige damer som hjelper deg med å få jobben gjort.

Åse, Jorunn og Riffat finner ledig tid til deg, og setter riktig servicetekniker på saken.

Ring 38 27 88 88, og tast 2 for å komme direkte til servicesenteret.

Under finner du en oversikt over Dental Sørs serviceteknikere, og hvor de har sitt arbeidsområde. I grafikken til høyre finner du dem fordelt på kartet.

Anders Dyrstad Solvang
Servicetekniker Agder

anders.dyrstad.solvang@dentalnet.no
+47 975 17 582

Roald Kragh
Servicetekniker Agder

roald.kragh@dentalnet.no
+47 913 82 190

Hans Kjetil Hiim
Servicetekniker Rogaland

hans.kjetil.hiim@dentalnet.no
+47 906 156 82

Stian Gunnerud
Servicetekniker Vestfold og Telemark

stian.gunnerud@dentalnet.no
+47 911 46 552

Erik Julin
Servicetekniker Østlandet

erik.julin@dentalnet.no
+47 922 05 444

Gunnar Antonsen
Servicetekniker Østlandet/Imaging

gunnar.antonsen@dentalnet.no
+47 906 09 452

Gunnar Isene
Servicetekniker Østlandet

gunnar.isene@dentalnet.no
+47 480 24 708

Kennet Bekkelund
Servicetekniker Østlandet

kennet.bekkelund@dentalnet.no
+47 466 39 119

Bjørn Ivar Stubberud
Servicetekniker Østlandet

bjorn.ivar.stubberud@dentalnet.no
+47 928 70 343

Tore Edvardsen
Servicetekniker Østlandet

tore.edvardsen@dentalnet.no
+47 941 71 847

Freddy Bukkøy
Servicetekniker Vestlandet

freddy.bukkoy@dentalnet.no
+47 957 75 393

Mats Landro
Servicetekniker Vestlandet

mats.landro@dentalnet.no
+47 926 79 849

Odd-Kenneth Bohlin
Servicetekniker Trøndelag/Nord-vest

odd-kenneth.bohlin@dentalnet.no
+47 950 09 953

Ragnar Sæbø
Servicetekniker Trøndelag/Nord-vest

ragnar.sebo@dentalnet.no
+47 908 060 82