Meny Lukk
  • Du har ingen produkter i handlekurven.

logo

Dental Sør Oslo

 

Oslo avdelingen ble etablert i 1996, januar 2014 flyttet vi inn i nye lokaler i Østensjøveien 18.Oslo er i dag base for selgere, serviceteknikere, produktspesialister, service senter, salgssjef og daglig leder. Foruten kontor og verksted har vi en flott utstilling hvor vi gjerne tar imot besøk.

De aller fleste av våre hovedprodukt er utstilt her og du vil få god anledning til å teste utstyret.Følg med på vår aktivitets kalender, det gjennomføres en rekke forskjellige kurs ved Dental Sør sitt Oslo-kontor.
Vi har møterom for opp til 20 personer og tilgang til auditorium om det er behov for det og byr gjerne på mat og drikke om dere booker en avtale hos oss

Dental Sør AS – Telefon 38 27 88 88 – post@dentalnet.no
Besøksadresse:
Østensjøveien 18, 0661 Oslo  –  Postadresse: Postboks 6729 Etterstad 0609 Oslo

Servicesenter og salg

Riffat Khan

Servicesenter

riffat.khan@dentalnet.no
+47 922 39 708

Arne Marius Stenslund
Daglig Leder

arne.marius.stenslund@dentalnet.no
+47 905 999 87

Ivar J. Hokland
Salgssjef

ivar.jakobsen.hokland@dentalnet.no
+47 949 74 199

v02_a7847630765704335b3678c048d7f8e5_c199x24x297x3021
Jens Petter Fallet

Key Acount Manager

jens.petter.fallet@dentalnet.no
+47 906 88 051

Rickard passbilde
Rickard Haltnes

Teknisk selger

rickard.haltnes@dentalnet.no
+47 930 10 106

Mats passfoto
Mats Grønvold

Salg

mats.gronvold@dentalnet.no
+47 980 74 186

Lars passbilde
Lars Krumsvik

Produktansvarlig

lars.krumsvik@dentalnet.no
+47 902 00 157

Service

Erik passbilde
Erik Julin

Servicetekniker

erik.julin@dentalnet.no
+47 922 05 444

Gunnar I passbilde
Gunnar Antonsen

Servicetekniker

gunnar.antonsen@dentalnet.no
+47 906 09 452

Gunnar I
Gunnar Isene

Servicetekniker

gunnar.isene@dentalnet.no
+47 480 24 708

Kennet passbilde
Kennet Bekkelund

Servicetekniker

kennet.bekkelund@dentalnet.no
+47 466 39 119

Thomas Wågelsby
Support ansvarlig røntgen

thomas.waagelsby@dentalnet.no
+47 415 39 722

Ottar passbilde
Ottar Olsen

Servicetekniker

ottar.olsen@dentalnet.no
+47 455 07 409

Mats Landro

Mats Landro
Servicetekniker

mats.landro@dentalnet.no
+47 926 79 849

Bjørn Ivar Stubberud
Servicetekniker

bjorn.ivar.stubberud@dentalnet.no
+47 928 70 343