Minicart 0
  • Du har ingen produkter i handlekurven.

logo

Dental Sør Oslo

 

Oslo avdelingen ble etablert i 1996, januar 2014 flyttet vi inn i nye lokaler i Østensjøveien 18.Oslo er i dag base for selgere, serviceteknikere, produktspesialister, service senter, salgssjef og daglig leder. Foruten kontor og verksted har vi en flott utstilling hvor vi gjerne tar imot besøk.

De aller fleste av våre hovedprodukt er utstilt her og du vil få god anledning til å teste utstyret.Følg med på vår aktivitets kalender, det gjennomføres en rekke forskjellige kurs ved Dental Sør sitt Oslo-kontor.
Vi har møterom for opp til 20 personer og tilgang til auditorium om det er behov for det og byr gjerne på mat og drikke om dere booker en avtale hos oss

Dental Sør AS – Telefon 38 27 88 88 – post@dentalnet.no
Besøksadresse:
Østensjøveien 18, 0661 Oslo  –  Postadresse: Postboks 6729 Etterstad 0609 Oslo

Servicesenter og salg

Riffat Khan

Servicesenter

riffat.khan@dentalnet.no
+47 922 39 708

Arne Marius Stenslund
Daglig Leder

arne.marius.stenslund@dentalnet.no
+47 905 999 87

Lars Krumsvik
Produktansvarlig

lars.krumsvik@dentalnet.no
+47 902 00 157

Jens Petter Fallet
Key Acount Manager

jens.petter.fallet@dentalnet.no
+47 906 88 051

Rickard Haltnes
Teknisk selger

rickard.haltnes@dentalnet.no
+47 930 10 106

Tommy Ulverud
Selger

tommy.ulverud@dentalnet.no
+47 951 80 079

Service

Erik Julin
Servicetekniker

erik.julin@dentalnet.no
+47 922 05 444

Gunnar Antonsen
Servicetekniker

gunnar.antonsen@dentalnet.no
+47 906 09 452

Gunnar Isene
Servicetekniker

gunnar.isene@dentalnet.no
+47 480 24 708

Kennet Bekkelund
Servicetekniker

kennet.bekkelund@dentalnet.no
+47 466 39 119

Thomas Wågelsby
Supportansvarlig røntgen

thomas.waagelsby@dentalnet.no
+47 415 39 722

Bjørn Ivar Stubberud
Servicetekniker

bjorn.ivar.stubberud@dentalnet.no
+47 928 70 343

Tore Edvardsen
Servicetekniker

tore.edvardsen@dentalnet.no
+47 941 71 847