Meny Lukk
  • Du har ingen produkter i handlekurven.

logoDental Sør har en flat organisasjonsmodell, men noen har selvsagt leder-, avdelings- og styre ansvar. Disse finner du her:

 Marius passbilde
Arne Marius Stenslund

Daglig Leder

arne.marius.stenslund@dentalnet.no
+47 905 999 87

Ivar passbilde
Ivar J. Hokland

Salgssjef

ivar.jakobsen.hokland@dentalnet.no
+47 949 74 199

Eddie passbilde
Eddie Brandsvoll

Servicesjef

eddie.brandsvoll@dentalnet.no
+47 906 15 755

Åse passbilde
Åse Johnsen

Leder Servicesenter

aase.johnsen@dentalnet.no
+47 412 70 615

Lena H. W. Christensen 
Innkjøp-, lager- og logistikkansvarlig

lena.christensen@dentalnet.no
+47 926 79 851

Jan passbilde
Jan Thomassen

Styreleder og markedsansvarlig

jan.thomassen@dentalnet.no
+47 901 10 692

nicolai-farge-foto
Nicolai Jarlsby

Styremedlem

nicolai@pedika.no
+47 916 27 940