Minicart 0
  • Du har ingen produkter i handlekurven.

Norges flotteste dentalutstilling


Vi flyttet inn i vårt nye og moderne lokale på Saltverket i Mandal siste uken i september 2011 og inviterer deg gjerne til å komme og se en av Mandals flotteste arbeidsplasser, og kanskje dentalbransjens flotteste utstillings- og møtelokale.
Vår utstilling rommer det meste av teknisk tannlegeutstyr, belysning, klinikkinnredning, resepsjon, kontorløsninger, hvitevarer, stoler osv.
Mandal er et attraktivt og fristende reisemål for de fleste, og hvorfor ikke kombinere det behagelige med det praktiske? Gjør en avtale og besøk vår utstilling for en uforpliktende demonstrasjon når det måtte passe, uansett hvor du kommer fra.
Vi hjelper dere gjerne med å utvide Mandals-besøket til noe mer enn bare å se vår utstilling, og vi har til og med en firma leilighet med to soverom som kanskje er ledig for deg.

Dental Sør AS – Telefon 38 27 88 88 – post@dentalnet.no
Besøksadresse: Saltverket 6, 4515 Mandal –  Postadresse: Postboks 901, 4509 Mandal

Servicesenter

Åse Johnsen
Leder Servicesenter

aase.johnsen@dentalnet.no
+47 412 70 615

Jorunn S. Sagstad
Servicekoordinator

jorunn.sagstad@dentalnet.no
+47 971 45 918

Salg

Trygve Lea
Salg sør/vest Norge

trygve.lea@dentalnet.no
+ 47 908 43 858

Ørjan Fjeldsgaard Hagen
Salgs- og markedskoordinator

orjan.hagen@dentalnet.no
+47 951 52 822

 
Morten Hetlevik
Produktspesialist
LAB og CADCAM

morten.hetlevik@dentalnet.no
+ 47 481 262 11

Tone Thomassen
Regnskap

tone.thomassen@dentalnet.no
+47 977 09 973

Service og prosjekt

Eddie Brandsvoll 
Servicesjef

eddie.brandsvoll@dentalnet.no
+47 906 15 755

Rasim Maksumic 
Prosjekttegner

rasim.maksumic@dentalnet.no
+47 930 62 222

Anders Dyrstad 
Servicetekniker

anders.dyrstad@dentalnet.no
+47 975 17 582

Roald Kragh 
Servicetekniker

roald.kragh@dentalnet.no
+47 913 82 190

Delelager/logistikk

Lena H. W. Christensen 
Innkjøp-, lager- og logistikkansvarlig

lena.christensen@dentalnet.no
+47 926 79 851

Petter Hærås
Innkjøp- og logistikkansvarlig prosjekt

petter.haeraas@dentalnet.no
926 79 853

Edina Maksumic
Logistikk/lager

edina.maksumic@dentalnet.no
+47 926 79 855

Grete Frostestad
Logistikk/lager

grete.frostestad@dentalnet.no
+47 926 79 847

Kari Lea Hennestad
Logistikk/lager

kari.lea.hennestad@dentalnet.no
+47 926 79 832

MARKEDS-
AVDELINGEN:

Jan Thomassen
Markeds- og IT sjef

jan.thomassen@dentalnet.no
+47 901 10 692

Torunn S. Thomassen
Markedsmedarbeider

torunn.thomassen@dentalnet.no
+47 911 92 411

Birthe Kari Bentsen
Markedsmedarbeider

birthe.kari.bentsen@dentalnet.no
+47 416 94 674