Meny Lukk
  • Du har ingen produkter i handlekurven.

Norges flotteste dentalutstilling

Hovedkontor Mandal
Vi flyttet inn i vårt nye og moderne lokale på Saltverket i Mandal siste uken i september 2011 og inviterer deg gjerne til å komme og se en av Mandals flotteste arbeidsplasser, og kanskje dentalbransjens flotteste utstillings- og møtelokale.
Vår utstilling rommer det meste av teknisk tannlegeutstyr, belysning, klinikkinnredning, resepsjon, kontorløsninger, hvitevarer, stoler osv.
Mandal er et attraktivt og fristende reisemål for de fleste, og hvorfor ikke kombinere det behagelige med det praktiske? Gjør en avtale og besøk vår utstilling for en uforpliktende demonstrasjon når det måtte passe, uansett hvor du kommer fra.
Vi hjelper dere gjerne med å utvide Mandals-besøket til noe mer enn bare å se vår utstilling, og vi har til og med en firma leilighet med to soverom som kanskje er ledig for deg.

Dental Sør AS – Telefon 38 27 88 88 – post@dentalnet.no
Besøksadresse: Saltverket 6, 4515 Mandal –  Postadresse: Postboks 901, 4509 Mandal

Servicesenter

Åse passbilde

Åse Johnsen
Leder Servicesenter

aase.johnsen@dentalnet.no
+47 412 70 615

Jorunn passbilde

Jorunn S. Sagstad
Servicekoordinator

jorunn.sagstad@dentalnet.no
+47 971 45 918

Salg

Trygve passbilde
Trygve Lea
Salg sør/vest Norge

trygve.lea@dentalnet.no
+ 47 908 43 858

Ørjan passbilde

Ørjan Fjeldsgaard Hagen
Salgs- og markedskoordinator

orjan.hagen@dentalnet.no
+47 951 52 822

 
Morten Hetlevik
Produktspesialist
LAB og CADCAM

morten.hetlevik@dentalnet.no
+ 47 481 262 11

Tone Thomassen
Regnskap

tone.thomassen@dentalnet.no
+47 977 09 973

Service og prosjekt

Eddie passbilde

Eddie Brandsvoll 
Servicesjef

eddie.brandsvoll@dentalnet.no
+47 906 15 755

Rasim passfoto
Rasim Maksumic 

Prosjekttegner

rasim.maksumic@dentalnet.no
+47 930 62 222

Anders

Anders Dyrstad 
Servicetekniker

anders.dyrstad@dentalnet.no
+47 975 17 582

Roald

Roald Kragh 
Servicetekniker

roald.kragh@dentalnet.no
+47 913 82 190

Delelager/logistikk

Lena
Lena H. W. Christensen 

Innkjøp-, lager- og logistikkansvarlig

lena.christensen@dentalnet.no
+47 926 79 851

Petter passfoto
Petter Hærås
Innkjøp- og logistikkansvarlig prosjekt

petter.haeraas@dentalnet.no
926 79 853

Edina passbilde
Edina Maksumic

Logistikk/lager

edina.maksumic@dentalnet.no
+47 926 79 855

Grete Frostestad
Logistikk/lager

grete.frostestad@dentalnet.no
+47 926 79 847

kari-passbilde
Kari Lea Hennestad
Logistikk/lager

kari.lea.hennestad@dentalnet.no
+47 926 79 832

MARKEDS-
AVDELINGEN:

Jan Thomassen
Markedsansvarlig

jan.thomassen@dentalnet.no
+47 901 10 692

Torunn passbilde
Torunn S. Thomassen

Markedsmedarbeider

torunn.thomassen@dentalnet.no
+47 911 92 411


Birthe Kari Bentsen

Markedsmedarbeider

birthe.kari.bentsen@dentalnet.no
+47 416 94 674